Meryem Uzerli Nasıl Kilo Verdi?Diyetsiz kalori harcamak ve kilo vermek artık çok kolay

Yaz İçin Pantolon Kombinleri


yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri tracy reesetuibi ragbone

Yaz geldiğinde özellikle tatile çıkacaksak yanımıza alacağımız kıyafetlerimizin önceden belirlenmiş kombinlerde olması çok önemlidir. Gündüz ya da gece giyeceğiniz pantolonların kombinleride önceden belirli olmalıdır. Yaz için pantolon kombinleri bu sezonun en son moda trendlerine de uygun olmasına dikkat etmeliyiz. İşte size 2013 yazı için modacıların defilelerde yaptığı kombinler.

Gündüz giyilecek pantolon kombinleri için canlı renkler, soyut desenler ve baskılı kumaşlar, spor ve rahat modeller önerebiliriz. Renk bloklarını mutlaka yazlık kıyafetlerinizde kullanmalısınız.

yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri manish aurorapsiholophy di alberta ferretti

Gece için kıyafet seçiminde pantolon giymeye karar verdiyseniz parlak kumaş pantolonlar, dore ayakkabılar, parlak detaylara sahip bluzlar kombinlerde kullanılabilir. Küçük desenler, çizgiler ve hayvan derisi desenleri yine gece kullanılacak kombinler için tercih edilmelidir. Aksesuar olarak kemer de bu sezonun en önemli ayrıntısı olarak görülüyor.

Kendi kombinlerinizi oluşturmak için örnekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri altuzarra balmain carloc miele yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri custo barcelona horz yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri kenzo isabel marant nannette lepore yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri marc by marc jacobs jen kao holly fulton horz yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri osman isabel marantyaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri blumarine genny mgsm gianfranco ferre yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri hcloe chloe giorgio armani yaz icin pantolon kombinleri renkli desenler siyah beyaz bol paca ispanyol dar pacali kapri Nicholas Anna Sui

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir