Meryem Uzerli Nasıl Kilo Verdi?Diyetsiz kalori harcamak ve kilo vermek artık çok kolay

Kot Tulum Modelleri


kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (2)kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (3)

Kot tulum modelleri bu yılın yine gözde kıyafetleri arasında gelecekler. Özellikle haftasonu ve spor kıyafet giymeniz gereken yerlerde imdadınıza koşacak kombinler oluşturabilirsiniz. Gündüz katılacağınız davetlerde de uygun gömlek, bluz ve ayakkabılarla kot tulumları kullanabilirsiniz.

Taşlanmış kısa kot tulumlar yaz günlerinde penye bodyler ile kullanılabilirler. Baskılı tişörtler de yine kot tulumların içinde spor kombinler için kullanılabilirler.

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (4)kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (5)

Bilezikler, büyük çantalar, çapraz askılı çantalar ve dolgu topuklu ayakkabılarla sandaletler kombinler için tercih edilenler arasında geliyor. Örnek kombinlerimiz arasında sizin tarzınızı yansıtan bir stil bulabilirsiniz.

Kısa kot tulumları renkli çoraplarla kombinleyerek soğuk günlerde de kullanmak isteyebilirsiniz. Kot kumaşların hemen hemen her renk ile uyumlu olması size bir avantaj sağlayacaktır.

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (1)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (6)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (7)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (8)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (9)

kot tulum modelleri yazlik baharlik kisa uzun salopet tulum kombinleri (1)

3 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir