Meryem Uzerli Nasıl Kilo Verdi?Diyetsiz kalori harcamak ve kilo vermek artık çok kolay

Kot Etek Kombinleri


kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (5)kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (4)

Kot etek kombinleri ilkbahar va yaz aylarında rahat giyinmek istediğiniz zamanlar için ideal kıyafetlerdir. Çeşitli renklerde olan kot etekler klasik mavi renk ve buz mavisi olarak sıklıkla karşınıza çıkacaklar. Mavi renkli kot etekleri bir çok renkle kullanmak gibi bir kolaylığınız olacak. Mavi kot etekler belkide kombinleri en çeşitli olan eteklerdir.

Kot etek kombinleri bir çok renkle oluşturulabilir. Özellikle beyaz, siyah, mavi, krem ve bej gibi renklerle şık kıyafetler yaratabilirsiniz.

kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (1)

Yaz mevsiminde kot eteklerinizi sandaletler ve topuklu bantlı yazlık ayakkabılar ile kullanacaksınız. Beyaz ve siyah tişörtler, gömlekler en çok tercih edilecekler arasında geliyor. Askılı bodyler duruma göre tercih edilebileceği gibi ceketlerle de kot etekleri kombinleyebilirsiniz.

Kot eteklerde her boy model kullanılıyor. Mini, midi ve maksi boylarda birçok kombinle karşılaşacaksınız. Kendi tarzınıza uygun kombinler için örneklere bakabilirsiniz.

kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (6)

kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (3)

kot etek kombinleri nasil giyilir ne renklerle kombin yapilir (2)

2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir