Meryem Uzerli Nasıl Kilo Verdi?Diyetsiz kalori harcamak ve kilo vermek artık çok kolay

Kırmızı Beyaz


Kırmızı ve beyaz benim yaz için en çok hoşuma giden renk ikilisi. Beyazın verdiği saf ve masumiyet duygusunu kırmızı ile hareketlendirerek tam bir yaz havası yaratabiliyorsunuz. Her zamanın modası kırmızı beyaz 1940 ve 1950 lerde de yine popüler olmuştu.

Kırmızı ve beyazı bir çok şekilde kombinleyebilirsiniz. Angelina Jolie gibi beyaz elbisenizde kırmızı detaylar kullanarak bir adım önde yer alabilirsiniz. Beyaz elbisenizi kırmızı çanta ve ayakkabı ile kombinleyebilir şık davetlere katılabilirsiniz. Ayrıca kırmızının beyazla kullanılması genç bir görünüm de kazandıracaktır.

Kırmızı ve beyazın en sık kullanım formu çizgili desenleridir. İster platform ayakkabı olsun isterse babet kırmızı beyaz çizgili görünümleri ile canlılık kazanacaksınız. Özellikle kot pantolon, etek ve elbiselerin altında çizgili ayakkabılar ile farklılık yaratabilirsiniz.

Plaj modasında da kırmızı beyaz çizgili çanta ve bikiniler ile göz alıcı olabilirsiniz. Bu yazın rengi kırmızı beyaz olsun mu?

Yazlık elbiseler hatta kırmızı halı üzerinde yürüyen ünlüler bile kırmızı beyaz desenli elbiseleri seçebilirler. Sizde bu yaz kırmızı beyaz desenli bir elbise alın ve gençliğin tadını çıkarın.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir