Meryem Uzerli Nasıl Kilo Verdi?Diyetsiz kalori harcamak ve kilo vermek artık çok kolay

Babet Modelleri


Babet modelleri kullanış açısından en rahat ayakkabılar arasında ilk sıralarda geliyor. Düz ayakkabılar ile ayaklarınız rahat hareket ederken ayak tabanlarınıza fazladan yük binmesini önlemişte oluyorsunuz.

Bambi ayakkabı kalitesi ile üretilen babet modelleri bu yılın trendlerini taşıyor. Hemen her türlü kıyafet ile giyebileceğiniz çok çeşitli modeller tasarlamış.

Özellikle bu yılın modası çiçekli, puantiyeli ve hayvan derisi desenleri ile klasik siyah ve nubuk babetler de koleksiyonda yer alıyor.

Babet modellerini pantolon gömlek ile birlikte kullanabilir, etek ve elbise ile kombinleyebilirsiniz. Yazlık elbiseler altında açık burunlu modelleri denemenizi öneriyorum.

Taşlı babetler gece kıyafetlerinin altında kullanılabilecekleri gibi uzun boylu bayanların bir çok kıyafeti ile uyum sağlayacaklardır. Babet modellerinde aramanız gereken en önemli özellik deri malzemeden yapılmış olmaları. Deri olmayan babetlerin yaz mevsiminde kullanılması ayaklarınızın rahatsız olmasına neden olabilir dikkat edelim.

2 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir